باید از دولت‌ها و مردم آزادی‌خواه جهان تشکر کرد چرا که آن‌ها از مظلومیت و حقانیت غزه حمایت کردند و علیه رژیم صهیونیستی به صحنه آمدند.

عضوشورای مرکزی موقت جبهه جانبازان انقلاب اسلامی  در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایسنا با بیان این مطلب که ما شاهد سر فرود آوردن سرکشان صهیونیستی در مقابل ایستادگی و پایداری مردم غزه هستیم، گفت: اکنون در غزه حماسه‌ای دیگر خلق شده است و خط مقاومت در مقابل سلاح‌های پیشرفته استکبارجهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر به پیروزی دست یافته است. مقاومت، این پیروزی را مدیون خون‌های ریخته شده بر زمین مردم روزه‌دار مظلوم غزه است.

عباس طائفه حانباز 70درصد دفاع مقدس افزود: باید از دولت‌ها و مردم آزادی‌خواه جهان تشکر کرد چرا که آن‌ها از مظلومیت و حقانیت غزه حمایت کردند و علیه رژیم صهیونیستی به صحنه آمدند. از سوی دیگر باید دولت‌های بی‌تفاوت عرب خاورمیانه و حامیان اروپایی صهیونیست‌ها را محکوم کرد چرا که بی‌تفاوتی آن‌ها نشان از حمایتشان از جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس دارد. این بی‌تفاوتی را مردم آزادی جهان و مخصوصا کودکان بی‌گناه غزه هیچ‌گاه فراموش نخواهند کرد.


 

مدیرعامل کانون ایثارگران پیشکسوت و سخنگوی مجمع جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تأکید بر اینکه طرفداران حقوق بشر و تمدن بشری باید متوجه آسیب‌های فرهنگی در غزه باشند، خاطرنشان کرد:در غزه علاوه بر کشتار مردم بی‌گناه،جنایت فرهنگی نیز اتفاق می‌افتد چرا که عناصر رژیم اشغالگر قدس به تخریب مساجد و عبادتگاه مسلمانان می‌پردازند و از سوی دیگر،خانه، بیمارستان و مدارس موجود در غزه را هم مورد هدف موشک‌ها و توپخانه خود قرار می‌دهند. همه می‌دانند که نمی‌شود از این جنایت‌ها چشم‌پوشی کرد.

وی بیان کرد: از مردم آزادی‌خواه جهان این انتظار می‌رود که برای حمایت از کرامت انسانی و حفظ حرمت انسان‌ها که در غزه توسط صهیونیست‌ها پایمال می‌شود به میدان بیایند و از تمامی ظرفیت‌ها و ابزارهای خود اعم از مالی،دارویی و رسانه‌ای برای جلوگیری از رخ دادن فاجعه‌ بزرگ انسانی استفاده کنند. اکنون رژیم صهیونیستی به دنبال نسل‌کشی مسلمانان و فلسطینی‌ها است.

طایفه در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مقاومت اخیر مردم غزه گفت: این مقاومت باعث شده است که در خطوط نیروهای صهیونیستی شکاف بزرگی ایجاد شود. آن‌ها با پذیرش می‌خواهند بر سر اختلاف‌های خود سرپوش بگذارند و به بازسازی روحیه شکست‌خورده خودشان بپردازند. از همین رو باید مسئولان فلسطینی و نیروهای مقاومت هوشیار باشند چرا که آنکه در آتش بس باید شروط را بپذیرد صهیونیست‌ها هستند و فلسطینی‌ها باید حرف خودشان را به کرسی بنشانند.

وی در پایان سخنان خود از همه مردم ایران و آزادی‌خواه جهان و بویژه جبهه جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که برای حمایت از آرمان‌های اسلام و مسلمان و حفظ کرامت انسانی مردم فلسطین به میدان آمده‌اند تشکر کرد و یادآور شد: خواستار این هستیم که سازمان‌های مردمی در ایران و سرتاسر جهان از مردم مظلوم غزه حمایت کنند.ارسال نظر