اگر بر این سمت ماندید باید توجه داشته باشید مبادا متوقع باشید خیل هزار نفری از همکاران از کارهای شما حمایت و پشتیبانی کنند.

سرگرد بی نشان - جناب سردار کوثری سلام علیکم
انتصاب شما را به عنوان دبیر کل جمعیت جانبازان تبریک عرض می کنم. امیدوارم که با فعالیت ها و تدابیر شما در این پست شاهد تغییرات شگرف !!! در زمینه های  سیاسی - فرهنگی  جامعه ایران اسلامی باشیم .
جناب کوثری ... من شما را نمی شناسم اما امیدها و انتظارات خودم را در زمینه فعالیت های جمعیت جانبازان را به خوبی می دانم. خواسته های دور از دسترسی نیست و خدا را شاهد می گیرم که ذره ای از حد و حدود احکام الهی فراتر نرفته که ماهیتی سخت گیرانه به خود گرفته باشد .
آقای بزرگوار ... وضعیت سیاسی و فرهنگی جامعه در شرایط بحرانی قرار دارد. بارها حضرت آقا در این باره تذکراتی داده است. خوب به سخنان رهبر توجه کنید متوجه می شوید کد دادن رهبر از جنگ نیابتی و موضوع شبیخون و تهاجم فرهنگی یعنی همان بحرانی بودن شرایط جامعه ما ...که خود نیز باور دارید شرایط روز به روز بدتر می شود و چه شاهدی بالاتر از شهادت مظلومانه و غریبانه  فرزندان امام ره در آن سوی مرزها برای حفظ کیان اسلامی ما ... !
  اگر  دست اندرکاران جامعه به موضوع تهاجم فرهنگی اهتمام کافی داشتند الان در زمینه تهدید جنگ نیابتی واهمه زیادی نداشتیم ... دشمن  امید دارد با استحاله ارزشها ی جامعه ما سه روزه تهران را فتح کند ... ولی من به شما و جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ایمان دارم که دشمن یکبار دیگر این آرزو را به گور خواهد برد .
  برادر کوثری ...با این مقدمه ای که ذکر کردم باید متوجه باشید وظیفه شما چقدر مهم و سخت است. اگر توان ایفای کار احسن در این حیطه را ندارید بی زحمت راه را برای فرد کاراتر باز کنید. و اگر بر این سمت ماندید باید توجه داشته باشید مبادا متوقع باشید خیل هزار نفری از همکاران از کارهای شما حمایت و پشتیبانی کنند. امام صادق ع که ۴۰۰۰شاگرد داشتند همواره به دنبال ۴۰مرد کاری بودند و هنوز ۳۱۳یار وفادار در این کره خاکی برای حمایت امام زمان عج پیدا نشده است. بنابراین اگر شما بتوانید به اندازه تعداد انگشتان دست های خود حامی  پیدا کنید یعنی کاری کرده اید کارستان ...!

 

  سردار ... قصد ندارم ته دل شما را خالی کنم اما استدعا می کنم در این زمینه دقت زیادی داشته باشید . دلم می خواهد بیشتر در این زمینه با شما حرف بزنم اما می ترسم از عرایض من شائبه اهانت به ساحت مقدس جانبازان برداشت شود. والا خود می دانید تاریخ اسلام ثابت کرده هرگز به مقدس بودن اسم نمی توان تاکید کرد و آنچه مهم است عمل  و حال افراد می باشد. بهرحال در آخر عرایضم  از طرف خودمان  به شما قول می دهیم در راستای مرامنامه و اساسنامه ای که در سایت دیدیم در حمایت و یاری شما کوتاهی نکنیم و اعلام می دارم می توانم از طرف تعدادی جانباز معزز ۷۰ درصد هم قول بدهم به شما کمک کنند به شرطی که اقدامات شما هم از آنچه ما به عنوان دستمایه تفکرات جمعیت جانبازان دیدیم عدول نکند و گرفتار رفتارهای حزبی و سیاسی کاری های متداول نشوید . والسلامارسال نظر