شهدای مدافع حرم نقش مهمی در ماندگاری ارزش های اسلامی دارند

 
 
شهدای مدافع حرم نقش مهمی در ماندگاری ارزش های اسلامی دارند
 
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت:شهدای مدافع حرم با نثار جان خود نقش مهمی در حفظ و ماندگاری ارزش های اسلامی دارند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت:شهدای مدافع حرم با نثار جان خود نقش مهمی در حفظ و ماندگاری ارزش های اسلامی دارند.

سردار علی نصیری شامگاه جمعه در نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سیداحسان میرسیار از شهدای مدافع حرم قرچک که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد اظهار کرد:مردم ایران برای بدست آوردن حاکمیت اسلامی در ادوار مختلف خون های زیادی را فداکرده اند و در مقابل تمام تهدیدها ایستادگی و مقاومت کردند.
وی افزود : تمامی شهدای اسلام به ویژه شهدای مدافع حرم نقش والا و ارزشمندی در دفاع از اسلام و ماندگاری ارزش‌های اسلامی در برابر متجاوزان ایفا کرده‌اند.
سردار نصیری گفت: محور اصلی مبارزه مدافعان حرم، ترویج تفکر و اندیشه امام خمینی(ره) و مقابله با اسلام‌ستیزی در جهان است.
وی تاکید کرد: آمریکا از جوانان ایران اسلامی که با تفکرانقلابی به مقابله با استکبار می پردازند و از اسلام حراست می کنند هراس دارد و این عربده کشی های سران استکبار به دلیل همین اقتدار ایران اسلامی است.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران افزود: حرکات بزرگ و ارزشمند شهیدان مدافع حرم در عراق و سوریه اثر گذاشته و باعث آزادی مناطق مختلف این کشورها شده است.
وی تصریح کرد: شهیدان خودشان مسیر را انتخاب کرده اند و به دور از یک لحظه شک ، پای در مسیر اسلام گذاشتند و در این راه کوچکترین لغزشی نداشتند.
سردار نصیری گفت: امروز حرکت انقلابی امام خمینی (ره) با حمایت های مردم تا مرزهای مدیترانه کشیده شده و اقتدار و عزت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است.
وی افزود: بقای این نظام، امنیت و پیشرفت کشور مرهون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم آنان است و اگر امروز این اقتدار و عزت در داخل کشور و عرصه های بین المللی وجود دارد به برکت خون همین شهدا است.
وی تاکید کرد: دشمن از طریق فرهنگ و اقتصاد می خواهد به ما ضربه وارد کند و این ۲ تهدید را بارها رهبر معظم انقلاب گوشزد کرده اند که می باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
قرچک در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
شهید سید احسان میرسیار در ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در درگیری با نیروهای تکفیری در سوریه به شهادت رسیده ولی پیکر پاک و مطهرش تا کنون به کشور بازنگشته است.
از این شهید بزرگوار ۳ فرزند دختر به یادگار مانده است.

منبع : ایرناارسال نظر