مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات طرح علیرضا زاکانی برای فعال‌تر شدن تشکل متبوعش، اظهار کرد: آقای زاکانی از اعضای فعال جمعیت است و چندی پیش طرحی برای فعال شدن جمعیت پیشنهاد داد.
 

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی جزئیات طرح پیشنهادی علیرضا زاکانی برای فعال‌تر شدن تشکل متبوعش را تشریح کرد.

جزئیات طرح زاکانی برای فعال‍تر شدن جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات طرح علیرضا زاکانی برای فعال‌تر شدن تشکل متبوعش، اظهار کرد: آقای زاکانی از اعضای فعال جمعیت است و چندی پیش طرحی برای فعال شدن جمعیت پیشنهاد داد.

وی با بیان اینکه در چند جلسه اخیر شورای مرکزی روی این طرح مفصل بحث شد، گفت: براساس این طرح مقرر شده که با توجه به وضعیت جسمی جانبازان اطلاعات، تحلیل‌ها و مسائل داخلی و جهانی را به آنان منتقل کنیم تا در جریان اخبار قرار بگیرند.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تصریح کرد: اجرای این طرح به خودی خود کمیته‌های مختلف جمعیت را فعال‌تر می‌کند.

شاکری اضافه کرد: گام‌های نخست برای اجرای این طرح آغاز شده است، ساختار این پیشنهاد کاملا متناسب با جمعیت است.

وی گفت: کمیته‌های تخصصی جمعیت جانبازان به تناسب موضوع فعالیت‌شان، مسائل را رصد می‌کنند، خروجی و  جمع بندی هر کمیته به صورت مکتوب در می‌آید و در اختیار عموم مردم و رسانه‌ها قرار می‌گیرد.ارسال نظر