جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی برگزار و چگونگی ارتقا ساختاری و پاسخگویی به نیازهای جامعه ایثارگری با توجه به ظرفیت اساسنامه از طریق جوان‌گرایی موضوع بحث در این شورا بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی برگزار و چگونگی ارتقا ساختاری و پاسخگویی به نیازهای جامعه ایثارگری با توجه به ظرفیت اساسنامه از طریق جوان‌گرایی موضوع بحث در این شورا بود.

قرار است به زودی ابعاد ظرفیتهای این موضوع در شورای مرکزی جمعیت بررسی و در این‌باره تصمیم‌گیری شود.

بر پایه این خبر، در این جلسه برخی از اعضا پیشنهاداتی برای جوان‌گرایی در این جمعیت ارائه کردند که از جمله این پیشنهادات می‌توان به دعوت از جانبازان مدافع حرم برای عضویت در شورای مرکزی، بهره‌گیری از حضور جانبازان نسل جدید و فرزندان جانبازان در کمیته‌های تخصصی مشارکت در مباحث کارشناسیی و ایجاد امکان عضویت فرزندان جانبازان در شورای مرکزی اشاره کرد.

در ادامه این جلسه بر روشن‌گری نسبت به برون رفت از وضعیت موجود پس از فرو نشست اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور با رویکرد توجه به مطالبات به حق مردم در خصوص گرانی، اشتغال، تولید و تورم توسط اعضای جمعیت تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، آرمین شمس استاد دانشگاه صنعتی شریف نیز در این جلسه به تشریح موضوع مدیریت تحول و نحوه برخورد با فساد و ناکارآمدی در قالب این شیوه مدیریتی پرداخت.

 ارسال نظر