برخی بنا دارند با درس نگرفتن از تاریخ عبرت روزگار بشوند.

احسان_طبری پس از نیم قرن تنفس درفضای مارکسیم مقابل اندیشه حضرت امام خمینی(ره)زانوی ادب بر زمین زد و کژ_راهه را نوشت.

درشگفتم از آنان که مدعی نفس به نفس در کنار حضرت روح الله بودن را یدک می کشند ولی دروغ_بزرگ_تقلب در آرا را به جمهوری اسلامی بستند و هیچگاه نتوانستند ثابت کنند. حضور چهل میلیونی ومشارکت هشتاد وپنج درصدی مردم را در اردوکشی خیابانی به آتش کشیدند.

جناب کروبی مکتوب نوشته شده بنام تان را خواندم کاش آن سابقه مبارزه و آن همنشینی با حضرت امام (ره)در پرونده شما نبود کاش نشینده بودید "پیشتبان ولایت_فقیه باشید..." کاش کژراهه "تقلب "و شعار" نه_غزه_نه_لبنان" را رها می کردید و در آستانه چهلمین سالگی انقلاب با پرونده سنگین تر پنجه بر آرمانهای امام( ره) نمی کشیدید یک منتظری برای عبرت شدن تاریخ انقلاب کافی بود کاش" رنج نامه " و "سنجه_انصاف " را یک بار دیگر می خواندید تا بدانید چگونه نظام سلطه می تواند از ‌طریق نفوذ درخلوت برخی علما حتی چون شما را‌ دچار توهم کند که باگذشت هشت سال از فتنه هنوز هم بر شتر سرخ موی ادعاهای بی سند ومدرک تان همچون میرحسین موسوی و خاتمی رکاب می زنید. نگاهی به چهره درخشان حججی هایی که مدافع حرم، پیشتیبان واقعی ولایت فقیه شدند و امنیت و عزت را برای همگان رقم زدند می تواند هر گنگ خواب رفته را بیدار کند.

جناب کروبی خیلی زود دیر می شود وآیه الهی شامل شما هم می شود که فرمود: "وَنُخْرِجُ لَهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ كِتَابًا يَلْقَاهُ مَنشُورًا..."ارسال نظر