عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در یادداشتی از عدم حضور مسؤولان این دانشگاه در مراسم معارفه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انتقاد کرد.
از سوی عضو هیات علمی دانشگاه پیام‌ نور صورت گرفتانتقاد از از عدم حضور مسؤولان دانشگاه پیام نور در مراسم معارفه رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور در یادداشتی از عدم حضور مسؤولان این دانشگاه در مراسم معارفه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، قاسم جعفری عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور طی یادداشتی از عدم حضور مسئولان این دانشگاه در مراسم معارفه حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انتقاد کرد.

متن این یادداشت در ادامه آمده است:

« روز گذشته مراسم تکریم و معارفه رییسان قدیم و جدید نهاد رهبری در دانشگاه ها بود. نهادی که به اذعان همگان از ارکان اصلی نهاد علم و دانش رسمی کشور ( دانشگاه ) است. علاوه بر آن نقش بی بدیل معنوی و فرهنگی آن به لحاظ جایگاه پدرانه اش برای همه اهالی دانشگاه ( دانشجو ، استاد ، کادر اداری و سایر عوامل حاضر در این فرایند ، از جمله تشکل های استادی و دانشجویی قانونی صرف نظر از سلیقه های سیاسی ) بر کسی پوشیده نیست. 

جای خوشحالی است که همه آمده بودند وزرای مربوطه، مسوولین استانی نهاد رهبری، رییسان دانشگاه آزاد، فرهنگیان، دفاع ملی، علمی کاربردی، جهاد دانشگاهی و بسیاری از روسای دانشگاه های مهم تهران و جمع کثیری از شخصیت های مبرز علمی، فرهنگی و سیاسی و اداری که به لحاظ درک و معرفت سعیشان مشکور باد.

اما به عنوان یک عضو علمی بزرگترین دانشگاه دولتی کشور برای عدم حضور مسوولانی از دانشگاه پیام نور (به استثنای مسوولان نهاد) غصه دار شدم . غصه از آن باب که مبادا نگاه حضرات به سایر ابعاد و زوایای فرهنگی و معنوی محیط علمی تحت مدیریتشان به همین منوال باشد.

البته برونداد رفتار دوستان در این مقوله تا به حال چندان بشارت آمیز و امید بخش نمی نماید.»ارسال نظر