جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ، اقشار مختلف ایثارگران و امت شهید پرور ایران اسلامی را به شرکت باشکوه درراهپیمائی روز قدس فراخواند.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ، اقشار مختلف ایثارگران و امت شهید پرور ایران اسلامی را به شرکت باشکوه درراهپیمائی روز قدس فراخواند.

به گزارش دبیرخانه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، دربیانیه این جمعیت آمده است:

روز قدس از یوم الله هایی است که مبتکر آن حضرت امام خمینی بوده است. حضرت امام از بدو شروع نهضت اسلامی خود آرمان آزادی فلسطین ونابودی رژیم غاصب اسرائیل را از اساسی ترین شعارها و اهداف آن قراردادند.  از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی درایران بود که ورق درسرزمین های اشغالی. درآن برهه تقریبا" کار فلسطین و فلسطینی تمام شده بود و این سرزمین مقدس به جزیره ثبات و امنی برای صهیونیست های اشغالگر تبدیل شده بود، دیگر حتی گلوله ای هم درداخل سرزمین های اشغال شلیک نمی شد و رفته رفته نام مردم فلسطین داشت در زیر خروارها خروار غفلت و سازشکاری دفن می شد.

با پیروزی انقلاب امام ، مردم و مبارزان فلسطین تولدی دوباره یافتند و توانی مضاعف  برای ادامه مبارزه آزادیبخش خود پیدا کردند. اکنون کار به جایی رسیده که آزادی فلسطین به مطالبه بین المللی مردم دنیا بدل شده است. یکی از نشانه های این واقعیت هرسال درروز قدس که به یک روزجهانی تبدیل شده می باشد. اینک این روز بزرگ درهمه کشورهای اسلامی و بسیاری از کشورهای جهان ، حتی ازسوی ملت های غیرمسلمان گرامی داشته می شود و جمعه آخرماه مبارک رمضان هرسال  تجلی گاه این خواست بین المللی گردیده است.

درداخل  سرزمین های اشغالی نیز جنگ تمام عیاری طی سالیان گذشته درجریان بوده  و بخش هایی ازاین سرزمین مقدس نیز با رشادت های مبارزان فلسطینی وبا پشتیبانی ایران اسلامی آزاد شده است. اگرزمانی آزادی فلسطین و نابودی اسرائیل آرزویی غیرقابل باور بود اما حالا دیگر به یمن نهضت امام خمینی ،  سخنی باورپذیر است که خود کارشناسان این رژیم غاصب نیز بارها آن را تکرارکرده ومی کنند.

فردا روز جهانی قدس است و دراین روز درهمه نقاط جهان و حتی درداخل سرزمین های اشغالی نیز تظاهرات  باشکوهی برپا می شود. درایران اسلامی که بانی و مروج این نهضت جهانی اسلامی است هرسال این آئین سیاسی - عبادی با حضور میلیونی مردم در حدود 500 شهرو و بخش و روستا ،پرشورتر از همه جا برگزارمی گردد.

اعضای "جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی"  متشکل از جانبازان وایثارگران انقلاب و دفاع مقدس و بازماندگان از کاروان به حق پیوسته شهیدان گلگون کفن ، امسال نیز مانند همه سال های گذشته برای نشان دادن ایستادگی خود پای آرمان های امام وانقلاب الهی آن مرد بزرگ، و تجدید بیعت با جانشین ایشان ، حضرت امام خامنه ای ، همراه و همگام با امت اسلامی روزه دار دراین راهپیمائی حضور می یابند و همه مردم وایثارگران عزیز رانیز به این حرکت دشمن شکن دعوت می نمایند. خصوصا" که امسال روز قدس با روزهای حساس جنگ دیپلماتیک با استکبار جهانی و حامیان رژیم اسرائیل مصادف شده و لازم است امت اسلامی ایران بیش ازگذشته برای نشان دادن ایستادگی و مقاومت خود ، دراین راهپیمائی عزم وهمتشان را به رخ همه دشمنان و بدخواهان بکشند.

ان شاالله

دبیرخانه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیارسال نظر